Компанія Ахметова побудує нову електростанцію за німецькі кошти


Компанія ДТЕК ВДЕ привернула €90 млн для будівництва першої черги Приморської вітроелектростанції потужністю 100 МВт у Запорізькій області.

Про це повідомила прес-служба енергохолдингу.

Кредит надано консорціумом німецьких банків – Bayerische Landesbank, Bremer Kreditbank Aktiengesellschaft, KfW IPEX-Bank GmbH та ін. з покриттям ризиків експортно-кредитним агентством Euler Hermes. Термін кредитування – 10 років після введення станції в експлуатацію.

Відзначається, що це вже третя кредитна угода з європейськими фінансовими інститутами для будівництва вітроенергетичних проектів ДТЕК.

У 2012-14 роках для реалізації проекту Ботієвської ВЕС холдинг залучив два кредити в розмірі €245 млн в німецькому LandesBank Berlin.

Відзначимо, що введення в експлуатацію двох черг Приморської ВЕС по 100 МВт планується до 2020 року. У рамках будівництва першої черги будуть встановлені 26 вітротурбін потужністю 3,8 МВт компанії General Electric, повідомляє “Новое время”.


ДТЕК ВДЕ – операційна компанія, що управляє активами ДТЕК в сфері поновлюваних джерел енергії.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Поділитися:
Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст матеріалів не несе.
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт www.groshi.kh.ua © 2017