Харківський м’ясокомбінат готується до експорту продукції в ЄС


Виробник ковбасної продукції ТОВ «Роганський м’ясокомбінат» зацікавлений в експорті продукції в Європу. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що один із найбільших гравців українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі планує побудувати в Польщі два заводи за 50—57 млн євро.

Робота по розширенню ринку збуту проходить черговий етап. Підтверджуються перевірки на відповідність виробництва і системи менеджменту і якості міжнародним нормам. Аудит проводить компанія «AFNOR CERTIFICATION» один з підрозділів компанії «AFNOR GROUP» (Франція).

Місяць тому, комбінат пройшов перший етап – перевірку документації. У планах – отримати сертифікат стандарту ISO 22000 восени 2017 року. Це одна з головних задач стратегічного розвитку підприємства.

Наявність такого сертифіката ― одна з обов’язкових умов для отримання права доступу на ринок ЄС, що істотно розширить зону продажів комбінату.

Підприємство належить Ігору Фельдштейну та Марині Яровій.

Поділитися:
Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст матеріалів не несе.
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт www.groshi.kh.ua © 2017