У Харкові вмирати стане дорожче – інформація ХАЦ


“Харківський антикорупційний центр” підрахував, що у Харкові будуть найдорожчі тарифи на поховання серед обласних центрів України.

Про це йдеться в їх публікації.

Виконавчий комітет Харківської міськради 29 серпня вирішив підвищити вартість тарифів на ритуальні послуги, які надає комунальне підприємство «Ритуал».

З вересня 2018 року поховання влітку 1 людини у труні довжиною понад 1,5 метрів обійдеться в 1248,15 грн., а взимку ще дорожче – 2287,15 грн. Відбулось підвищення вартості поховання на 72%. Серед послуг на поховання: оформлення договору­ замовлення на організацію і проведення поховання, оформлення свідоцтва про поховання та копання могили ручним способом.

Також з вересня 2018 року підвищилась і вартість кремації тіл. Влітку кремації тіла померлого та поховання урни з прахом в могилу обійдеться в 1272,15 грн., взимку в 1598,15 грн. Кремація тіла померлого та поховання урни з прахом у колумбарну нішу обійдеться в 1308,15 грн. Відбулось підвищення на 40-50%.

Директором КП «Ритуал» є Євгеній Журавльов. Журавльов є близьким другом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. За даними ЗМІ, саме з Журавльовим, Геннадій Кернес відпочивав цього року в Італії.

Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст матеріалів не несе.
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт www.groshi.kh.ua © 2017