Міністра Насаліка підозрюють у декларації недостовірник даних. Відкрито провадження


Генеральна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) відомості про відриття кримінального провадження стосовно Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігора Насалика.

За даними прес-служби, кримінальне правопорушення, передбачене статтею 366-1 Кримінального кодексу, відкрито на підставі обґрунтованих висновків Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відповідні відомості внесені до ЄРДР після звернення Національного агентства до Генеральною прокуратури, як до органу на якого покладаються функції нагляду за додержаннямзакону під час досудового розслідування, з метою здійснення перевірки законності невнесення відомостей до реєстру.

Досудове розслідування розпочато за фактом декларування двома посадовими особами недостовірної інформації на суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб: суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних прав Літвіновим Євгеном Володимировичем та Міністром енергетики та вугільної промисловості Насаликом Ігорем Степановичем.

Нагадаємо, правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 336-1 Кримінального кодексу, тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися:
Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст матеріалів не несе.
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт www.groshi.kh.ua © 2017